Każda kobieta chce nienagannie wyglądać zwłaszcza w okresie wiosenno- letnim. Toteż w tym czasie kupują one coraz więcej kolorowych i zwiewnych ubrań. Doskonały look to nie tylko ubrania wierzchnie – te które widać z daleka gołym okiem, ale i to przede wszystkim bielizna, która powinna być dobrze dobrana. Najważniejsze by bielizna zakładana latem była odpowiednia do tego co zakładane będzie bezpośrednio na nią.

Istotne jest to by kolor jej był nie rzucający się w oczy i aby nie zwracała ona na siebie uwagi eksponując tym samym pozostałe części garderoby. Staniki powinny być wręcz niewidoczne by ich na ramki nie gryzły się z koszulkami czy sukienkami.

Co do bielizny dolnej – czyli majtek, to również powinny być odpowiednio dobrane. Ważne aby ich kontury nie odciskały się na opiętych spodniach. Najlepszym rozwiązaniem są stringi. Stringi są wręcz niewidoczne pod spodniami. Nie pozostawiają śladów na pośladkach – zwłaszcza pod jasnymi.

Doskonale pasują do zwiewnych spódniczek i jasnych letnich sukienek. Stringi nie tylko są niemalże niewidoczne pod ubraniami na jakie są zakładane ale i są niezmiernie wygodne. Dodatkowym ich atutem jest to, że ich minimalizm nie powoduje pocenia się ciała w miejscach intymnych i pośladkach. Co więcej ich kroje nie krępują ruchów i dają wręcz pewność doskonałego wyglądu ciała. Stringi to doskonały wybór na letnie dni i wieczorne romantyczne spotkania.

Kategorie: moda